Kontaktinformasjon

 

Røa Allianseidrettslag, bandygruppa

Pb 109 Røa, 0701 Oslo
Org.nr. 971 491 787
Tlf 22 50 31 55

post(at)roail.no

For kontaktinfo lagledere / oppmenn,  se Oppmansliste 2016-2017  eller de respektive lagsidene.

Bandystyret:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem (Økonomi/Materiell/Utstyr) Tor Sagafos, sagafos@live.no

Styremedlem Tale Scott, tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein, mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem (Sportslig leder) Preben Rynning Myrvoll, preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem (kontakt BVP) Knut Aronsen, knut.aronsen@focusnordic.no

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2004 og 2006

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Einar Asbjørnsen, einar@eiascon.no

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup: 2006 og 2007

Administrasjon:

Daglig leder. Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Banefordeling BVP: Katarina Liptakova, katarina@roail.no 

Lisensregistreringer/overganger: Erling Karl Ruud, erling@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Jon Tufte-Johnsen, jt1000@online.no

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, 22503155 - 92615431

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Driftsansvarlig Erling Ruud, erling@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

Kontormedarbeider Katarina Liptakova, katarina@roail.no

 

 

 

Aktiviteter

23.05.2017
Mærradalen Opp 2017

18:00 - 20:00

Radiumhospitalet - Mærradalen - Badeplassen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre BVP til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med slik at vi kan få en fantastisk isbane for alle i hele Røaområdet.


Ta kontakt