Trenere og lagledere

Henrik Mathisen

Telefon: 920 55 990
henrik@smartfish.no

 

 

Ansvarsområder:
Hovedtrener G16-1

Født: 1967

Utdannelse:

NFF C-lisens

I Røa siden: 1974

Tidligere klubber som spiller: Ullern

Tidligere klubber som trener: Røa IL

Jens Kanden

Telefon: 982 16 675
jens@kanden.com

Lagleder G16-1


Olav Stavheim

Telefon: 948 26 609
olavr@outlook.com

Olav Stavheim

Ansvarsområder:
Hovedtrener G16-2
Ass. Trener G13
Akademitrener

Født: 1997

Utdannelse:

NFF C-lisens

I Røa siden: November 2013 (trener)

Tidligere klubber som spiller: Røa IL

Tidligere klubber som trener: Fossum IF

 

Hugo Braaten

Telefon: 901 78 063
braatenhugo@gmail.com

Lagleder G16-2


Håvard Gram

Telefon: 951 32 002
haavard_gram@hotmail.com

Håvard Gram

Ansvarsområder:
Hovedtrener G14
Ass. Trener G16
Akademitrener

Født: 1991

Utdannelse: 

NFF C-lisens

I Røa siden: Oktober 2015

Tidligere klubber som spiller:

Norderhov UIL, Järna SK (Järna, Sverige), Hønefoss BK

Tidligere klubber som trener: Hønefoss BK

Geir Nordby

Telefon: 911 61 738
geir.nordby@bna.oslo.kommune.no

Ansvarsområder:
Hovedtrener Røa Fotball Elite
Ass. Trener G14

Født: 1969

Utdannelse:

UEFA A-lisens

I Røa siden: 1997

Tidligere klubber som spiller:

Tidligere klubber som trener: Røa IL

Daniel Dominique

Telefon: 454 67 656
danielhdominique@gmail.com

 

Ansvarsområder:
Ass. Trener G14

Født: 1979

Utdannelse:

Idrett og ungdomsledelse studie.

Ungdomsfotballkurser. 

I Røa siden: Desember 2015

Tidligere klubber som spiller:

Kils AIK (Värmland, Sverige), Hammarö FK(Hammarö, Sverige), IFK Kristinehamn (Kristinehamn, Sverige)

Tidligere klubber som trener:

Kils AIK, Kils BK 
 

Pål Magnus Nordby

Telefon: 917 56 418
pmnordby@online.no

Kulleder G14

Christian Pihl Moen

Telefon: 472 95 409
christian-pihl.moen@telenor.com

Lagleder G14

Ivar Sorknes

Telefon: 909 41 599
ivar.sorknes@telenor.com

Lagleder G14

Marianne Ruud

Telefon: 402 20 442
marianne.ruud@redcord.com

Lagleder G14


Kenan Šećerović

Telefon: 918 85 834
kenan.secerovic@gmail.com

Kenan Šećerović

Ansvarsområder:
Hovedtrener G13
Akademitrener

Født: 1986

Utdannelse:

Bachelor i Coaching og fysisk trening fra University of Zagreb( Croatia), Faculty of Kinesiology.

NFF C-lisens.

I Røa siden: April 2014

Tidligere klubber som spiller:

Klubber i Kroatia, Østerike og Hellas

Tidligerer klubber som trener:

FK Tresnjevka Zagreb (Zagreb, Kroatia)

Lars Kristian Roland

Telefon: 907 33 036
lars@roland.bz

Kulleder G13

Knut Anders Sannes

Telefon: 930 98 461
knut.anders.sannes@pacta.no

Lagleder G13

Aktiviteter

01.05.2017
Røa Fotballakademi vår 2017

14:30 - 16:30

Røabanen

04.05.2017
Oppstart fotball 2010

17:30 - 19:00

Røabanen

23.05.2017
Mærradalen Opp 2017

18:00 - 20:00

Radiumhospitalet - Mærradalen - Badeplassen

26.06.2017
TINE Fotballskole 2017

10:00 - 16:00

Røabanen

Kalender

April
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930