rogerroa 2015-05-23 22:20:12

Kontaktinformasjon Røa IL

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Jon Tufte-Johnsen, jt1000@online.no

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, 22503155 - 92615431

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Driftsansvarlig Erling Ruud, erling@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

Kontormedarbeider Katarina Liptakova, katarina@roail.no

Hovedstyret:

Styreleder Jon Tufte-Johnsen

Nestleder Olaug Villanger (informasjon)

Styremedlem Alf P Bjercke (anlegg og repr i ISU)

Styremedlem Lene Alfredsen (økonomi)

Styremedlem Karette Wang Sandbu (sport)

Styremedlem Christen Møller (bandy)

Styremedlem Thomas Berg Nielsen (fotball)

Styremedlem Rune Lorenzen (langrenn)

Varamedlem Kathrine Godager (barneidrett)

Varamedlem  Bjørn Frogner (organisasjon) 

 

Fotballgruppa:

Styreleder Thomas Berg-Nielsen, tbergn@gmail.com

Fotballsjef Barn og Akademi Ola M Loe, ola@roail.no

Fotballsjef Ungdom, Jenter og Senior Stein Ellingsen, stein@roail.no

 

Langrennsgruppa:

Styreleder Rune Lorenzen, rune@elektro-sivert.no

 

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com

 

Trimgruppa:

Styreleder Lisbeth Berger, lberger@lberger.no

 

Sykkelgruppa:

Styreleder Paal Berg, paal.berg@telenor.com

 

Triatlongruppa:

Styreleder Knut Bergo, 

 

Allidrettsgruppa:

Kontakt daglig leder, post@roail.no

 

 

 

 

 

Aktiviteter

14.08.2017
Sommerskiskole 2017

09:00 - 15:30