Langrenn 2008 2015-11-02 23:37:00

Informasjon om 2008-gruppa i Røa IL

Til deltagere og foreldre i 2008-gruppen i Røa Langrenn

Barmarkssesongen 2016 for 2008-gruppa

Langrennstrening i Røa IL Langrenn for barn født 2008 starter med barmarkstrening mandag 10. oktober på Bogstad skole.

Treningsinformasjon.

Treningstid: Mandager kl. 18:30 til 19:30

Møte og avsluttningssted: Bogstad skole, mellom øvre og nedre skolegård.

Treningssted: Vi kommer til å bruke Jokerbanen som treningsområde.

Viktig:

Alle barna skal ha refleksvest merket med "2008", "Navn" og telefonnummer slik at vi trener kan kontakte dere hvis behov, både foran og bak. Husk også at det blir kaldere og det er viktig med hansker.

Trengingen består blant annet av stasjonstrening. De ulike aktivitetene har fokus på spenst, hurtighet, balanse, koordinasjon og litt styrke. Aktivitetene  er organisert i form av lek.

Vi ber foreldre hente barna ved i øvres skolegård når treningen er slutt kl. 19.30.

Skitrening i Sørkedalen

Når snøen kommer vil treningen for 2008 foregå i lysløypa i Sørkedalen.

Treningstid: mandag kl. 1830 til 1930. 

2008-gruppa på Facebook.

Der er laget en gruppe for 2008-gruppa på Facebook. Her vil det bli lagt ut Informasjon om trening og aktiviteter.

Gruppa heter "Røa Langrenn 2008-barn", og kan finnes på linken:https://www.facebook.com/groups/1642712779331698/

Oversikt og kontaktinformasjon på trenere og oppmann

Rolle Navn E-post Telefon
Hovedtrener Trude Wenaas tw@wg.no 97 71 23 07
Hovedtrener Runar Thorsrud runar.thorsrud@hotmail.no 91 59 45 66
Oppmann Siri Koller Tufte sktufte@getmail.no 91 81 10 16
Hjelpetrener Aina Hagen Stomperud mstomper@online.no 91 60 78 10
Hjelpetrener Andres Diez Andres.Diez@santanderconsumer.no 95 44 80 55
Hjelpetrener Bjørn-Tore Westrum btw1@online.no 93 44 36 71
Hjelpetrener Carl Mo carl@kolonihagen.no 91 16 04 98
Hjelpetrener Carsten Mo carstenmo5@gmail.com 90 71 54 47
Hjelpetrener Jaochim Wingerei Joachim.wingerei@gmail.com  91 57 01 72
Hjelpetrener Erik Sletten erik.sletten@getmail.no 91 65 63 61
Hjelpetrener Marit Myren MMyren@wrberkley.com 93 42 04 06
Hjelpetrener Ragnhild Berling Grande ragnhild.berling.grande@gmail.com 90 72 40 25
Hjelpetrener Tore-Jørgen Rye tore.jorgen.rye@gmail.com 93 48 08 24
Hjelpetrener Torun Løberg torun_nih@hotmail.com 90 60 86 27
Hjelpetrener Unn Duus Carlsen Unn.Duus-Carlsen@telenor.com 95 29 85 21

Nyheter

Vi ønsker alle gamle og nye 2008 barn velkommen til ny langrennssesong.

Langrennstrening i Røa IL Langrenn for barn født 2008 starter med barmarkstrening mandag 10. oktober på Bogstad skole.

04.10.2016
- Langrenn 2008

Aktiviteter

14.08.2017
Sommerskiskole 2017

09:00 - 15:30