Informasjon for 2009-gruppen Røa Langrenn

Velkommen til oppstart langrennstrening i 2009-gruppen i Røa IL

BARMARKSTRENING for 2009-gruppen er på Mandager                  fra kl. 18:30 - 19:30

Oppmøte & avslutningssted: Bogstad Skole

Treningssted: Nedre skolegård

  • NB! Alle skal ha refleksvest som er tydelig merket med navn og årgang, feks. Bjørn 2009
  • Alle må kle seg etter været; dvs. lue, hansker, ull, joggesko/lette vintersko

Opplegg for barmarkstreningen

Alle barna møtes på Nedre Skolegård på Bogstad Skole. Her vil det bli litt informasjon og barna deles i grupper på 15-20 barn. Gruppene får hvert sitt trenerteam.

Gruppene starter treningen utfra oppsatt program i form av stasjonstrening. De ulike aktivitetene har fokus på spenst, hurtighet, balanse, koordinasjon og litt styrke. Aktivitetene er organisert i form av lek.

Vi samles til felles avslutning ca. kl. 19:30. 

2009-gruppa på Facebook

Det er laget en lukket gruppe for 2009-gruppen på Facebook. Her vil det bli lagt ut informasjon om trening og aktiviteter.

Gruppa heter "Røa Langrenn 2009", og kan finnes på linken:

https://www.facebook.com/groups/1860490584180367/

Betaling av treningsavgift

For at Røa Langrenn skal kunne drive på den fantastiske måten det blir drevet på også i fremtiden trenger klubben at alle betaler treningsavgift. Treningsavgift for sesong 2016/17 er kr.1700,-

 

Oversikt og kontaktinformasjon på trenere og oppmann

 
 
 
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedtrener Geir Kaasa geir.kaasa@akersolutions.com 913 44 327
Oppmann Mia Stoknes  mcs@circlekeurope.com  917 14 485
Trener Kristin Krogvold  kristin.krogvold@legeforeningen.no  924 15 438
Trener Mette Syrstad  mette.k.syrstad@volvocars.com  452 67 294 
Trener Stephan von der Lippe stephan.lippe@gmail.com 905 14 519
Trener Marianne Bay marianne.h.bay@gmail.com 917 57 260
Trener Kristina Løvenskiold klovenskiold@gmail.com 971 59 283
Trener Sigrid Melander Vie sigrid.vie@gmail.com 992 28 484
Trener Kjell-Werner Digre kjell-werner.digre@statkraft.com 480 02 982
Trener Anne Gullhagen Larsen gullhagenlarsen@gmail.com 909 57 264
Trener Cecilie Kleppe cecilie.kleppe@mikitrading.com 474 16 609
Trener Morten Schau morsch@hotmail.no 975 97 462
Trener Njål Engløk njal.englok@gmail.com 478 26 938
Trener Morten Brinchman morten@smule.no 915 77 737
Trener Janicke Sæle-Nilsen janickesn@gmail.com 915 17 890
Trener Tonje Hallan Kristiansen tonje.hallan@gmail.com 970 26 880
Trener Ellen Wehler Skridshol ellen@log.no 922 08 898
Trener Ingerid Axelsen ingerid.axelsen@bonaventurasales.no  412 33 017

 

Nyheter

Vi har åpnet nettbutikken igjen! Nyheter 2017-18 er ny renndress utviklet i samarbeid med Martin Johnsrud Sundby og Røas egne juniorer samt nytt design på dunjakke. Merk - nettbutikken stenger ved midnatt 18. oktober (kl. 23:59).

09.10.2017
- trudelarstad